Türkiye öğretmen okulları ve öğretmen liseleri yöneticileri PLATFORMU

 

ORMAN KAMPANYASI

DEĞERLİ ARKADAŞLAR

Birkaç ay önce ülke genelindeki Öğretmen Okullarında bulunmuş olanların birliğini oluşturmak amacıyla "TÜRKİYE ÖĞRETMEN OKULLARI VE ÖĞRETMEN LİSELERİ YÖNETİCİLERİ PLATFORMU oluşturma çalışmaları başlatılmıştı. Bizler de bu platforma katıldık.

Şu an itibarıiyle 39 okul platformu temsilcileri bu birliktelikte yer aldılar.

Bu platform ortaklaşılan konularda projeler üretme ve gerçekleştirme amacını taşıyor. Alınacak ya da önerilecek kararlara tüm arkadaşlarımızın düşüncelerini ile katkı koyması için uğraş vereceğiz. Bu bağlamda alınan ilk karar, yanan ormanların yerlerine ağaç dikimi gerçekleştirerek "ÖĞRETMEN OKULLULAR HATIRA ORMANI" oluşturmak. Bu amaçla bir kampanya başlatıldı. Bu karar uyarınca Orman genel Müdürlüğüne başvurulacak. Her olasılığa karşı Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Yenişehir Belediyesinde de girşimlere başlandı. Büyük olasılıkla Yenişehir Belediyesi Olimpiyat parkı içerisinde proje gerçekleştirilecek.

Şu ana kadar 15 okul katılımda bulunmuş. 31 Ağustos 2021 itibariyle Trabzon ve Artvin Öğretmen Okulluların aldıkları fiden sayısı 1400'ü geçti.

KAMPANYA BİLGİLERİ:

1-Kampanya Öğretmen Okulu ya da Lisesinde okumuş olanlar ile yakınlarının katılımına açıktır.
2-Bir fidan bedeli 10.TL'dir. Kişisel katılımda sınır yoktur.
3-Katılım için Hasan Ali Kalayoğlu adına açılmış Türkiye İş Bankasının aşağıdaki iban numarasına ödeme yapabilirsiniz. Başka bir hesaba ödeme yapmayınız.
TR45 0006 4000 0015 1501 5408 64
4-Hesaba yaptığınız ödemeler iki gün içinde web sitemizdeki bu sayfada yayınlanacaktır.
5-Kampanya bitiş süresi belirlenmemiştir. Belirlendiğinde buradan duyurulacaktır.

 

 

script id="dsq-count-scr" src="//corumio.disqus.com/count.js" async>