Konu: Tanışma

Gönderen: Erdoğan Bakar

1957 yılında Çorum/Sarinbey Köyü'nde doğdum. 1975 yılında Çorum İlköğretmen Okulu'ndan mezun oldum.
1980 yılında, hukuk öğrenimi amacıyla Almanya'ya gittim. 1997 yılında Türkiye'ye geri döndükten sonra 1998 yılında öğretmenliğe başladım. On yıldan beri Adana'da bulunmaktayım.

Şu an Adana/Karataş/Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmenliği yapıyorum.
İnter bağlantısı yeni; henüz bir ay bile olmadı..
Sitenize rastlayınca çok sevindim. Sitenizde bulunan, okul yıllarınızla ilgili fotoğraflarınızı incelemeye çalıştım. O yıllar, benim de gözümde yeniden bir kez daha canlandı. Teşekkür ederim.
Albümlerimde, öğrencilik yıllarımızda okul içerisinde çekindiğimiz fotoğraflar halen yer almakta. İsterseniz, onları en yakın zamanda sitenize kaydedebilirsiniz.
Aramızdan ayrılmak zorunda kalan arkadaşlarımızın ailelerine, yakınlarına baş sağlığı diler, sağlığı bozulan arkadaşlarımıza da şifalar dilerim.
Çorumlu Aşık'ın, Çorum şivesiyle yazıp güzel sesiyle seslendirdiği şiiri beğeniyle dinledim. Sözlük, anlamayı kolaylaştırıyor ve şiirin özgünlük niteliğini pekiştiriyor.
Şiiri yazan ve okuyan arkadaşımıza bu çalışmasından ötürü teşekkür eder, diğer şiirlerini de dinlememiz ya da okuyabilmemiz olanağını sağlarsa sevinirim. Kendilerine selamlarımı, sevgilerimi iletmenizi rica ederim.
Görüşmek dileğimle.

 

 

İLETİLER SAYFASINA DÖN