Gönderen: Ünal Gümüş

Sayın arkadaşımlarım,

Bizler Çorum ilköğretmen Okulunun en son mezun ettiği 76 mezunlarıyız. Facebook'ta Çorum Öğretmen Okulu '76 Mezunları adında bir sayfamız var.

Geleneksel olarak 1995 yılından beri her yıl toplanıyoruz. Bizler yatılı okuduğumuz için aynı dönemde okuyan arkadaşlarla bir iletişim içindeyiz. Bir eksikliğimiz aynı dönemde beraber okuduğumuz Çorumlu arkadaşlarla bir iletişim kuramadık.

2010 yılı temmuz ayının ilk haftasında Çorumda buluşmayı düşünüyoruz. 1975-76 döneminde Öğretmen Okulundan ve Öğretmen Lisesinden mezun dönem arkadaşlarımızla iletişim kurmak  istiyoruz. Sizin de bu konuda bize yardımcı olabileceğinizi düşündük. Rahmetli Celal Aykaç Burdur toplantımıza katılmıştı. Çorum organizasyonunu o üstlenmişti ama çok geçmeden kaybettiğimizi öğrendik.

Ayrıca Yitirdiklerimiz sayfasına Nurhayat Karakeçili'yi (kızlık soyadı) ilave etmenizi istiyorum. Çorum merkezde bir okulda çalışıyordu. 2002 veya 2003'te ani bir rahatsızlıkla vefat ettiğini duymuştuk.

Bize nasıl bir katkıda bulunabilirsiniz? İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca corumio sayfası için emeğinize teşekkür ediyorum.

Saygılar, selamlar...

İLETİLER SAYFASINA DÖN